fbpx

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים


ראובן ויכסלבאום

"לכפיר, אסף וכל צוות אינפיניטי יועצי נדל"ן תודה רבה!

ישנם נותני שירותים …וישנם נותני שירותים!!

ישנם ידידים ההופכים לספקים אך עולים עליהם ספקים ההופכים לידידים! בארצנו הקטנה והמיוחדת קשה למצוא שילוב של נותני שירותים ההופכים לידידם כאשר העסקה אינה מסתיימת בחתימת חוזה וקבלת העמלה המיוחלת אלא ממשיכה בעזרה נבונה, בפרגון, בדאגה ובגמר בצוע מעבר למצופה. אני מאמין באמונה שלמה שאין מקריות בעולם, וזכיתי להכיר אתכם כגוף מקצועי המעורה בנעשה בשוק, גוף שחרט על ליבו דאגה ללקוח הבאה לעתים על חשבון האינטרסים האישיים. גוף הדואג לרווחת לקוחותיו תוך שימת דגש לראליות שבעסקה מבלי להפריח אשליות מיותרות אך תוך עמידה על הרציונל וטובת כל הצדדים. גוף שאני יכול להמליץ עליו בפני חברי הקרובים בלב שלם. עם סיום אכלוס הנכס שברשותנו , לכם אינפיניטי יועצי נדל"ן מגיעה הכרת הטוב על הליווי הצמוד והבצוע המושלם.

בתקוה להמשך שתוף פעולה פורה."

אלון רשף , משקיע בנדל"ן 

"כפיר ואסף אינם מתווכים רגילים, בדרך כלל אני מסתדר לבד בעסקאות וזקוק למתווכים בעיקר כדי ליצור את הקשר.עם כפיר ואסף ההתנהלות היא אחרת, הם הביאו לי עסקאות שהן "יצרו" אותן ולכן העסקאות לא היו בשוק. באחת העסקאות רק לאחר הפרסום על חתימת העסקה בעיתון החל הקונה לקבל הצעות….כפיר ואסף מלווים את העסקאות מהרכישה דרך ההשכרה והניהול השותף"

אמיר גולדינג, מנהל נכסים מניבים קבוצת רובינשטיין. 

"ברצוני להודות לצוות אינפיניטי ,בראשות אסף וכפיר על עבודה מקצועית ונעימה על עסקאות שעשינו ושכמעט עשינו.המשרד מצליח תמיד לאתר שוכרים איכותיים לפרויקטים השונים. ניכר כי לקוחות המשרד נאמנים להם ורואים בהם גורם יועץ ותומך. מעבר לעסקאות השכירות בנכסים אשר בניהולי – דוגמת בית רובינשטיין ומגדל סונול – ראויה להערכה בחירתם להתמקצע בגזרת BBC .המשרד הפך שם נרדף למתחם המשרדים המתפתח של בני ברק. זאת בעסקאות שכירות, מכר או השקעה .אני אישית מקפיד להיוועץ עם צוות המשרד לפני כל פעולה הנוגעת לגזרה מתפתחת זאת, וכך גם ממליץ לעמיתיי לנהוג, בכל הנוגע לצורכי נדלן באזור בני ברק. תמשיכו להצליח."

גיא פרבמן, עו"ד

אני מוצא לנכון להודות לכם באופן אישי על עזרתכם הרבה בהשכרת משרדי. ברצוני להביע את הערכתי לעבודתכם המקצועית, אשר באה לידי ביטוי באמינות, זריזות ובעיקר שקט נפשי. באישיותכם הנעימה נענתם לכל לצרכיי, ושיתפתם פעולה עם בקשותיי. שמחתי להכירכם, ומקווה שדרכינו ייפגשו בשנית.

תודה רבה ויישר כוח !

חיה גסר, עו"ד, משרד עורכי דין יגנס, גסר, הלר ושות'

״ כפיר, תודות לפעולתך המהירה, היעילה והמקצועית נקשרה העסקה שביצענו,  לשביעות רצון כל הצדדים המעורבים.

כל הכבוד! ״

משה שחף, צבי תשלובת תעשיות דפוס

"לכבוד: כל מי שרוצה לא להכיר את הנכס שלו ולקבל שקט

אני משה שחף בעלים של חברת דפוס גדולה מעיד על כל שאינפיניטי נדלן היא חברה מקצועית אשר יודעת לחבר קונה ומוכר משכיר ושוכר הכל בצורה הגונה ויעילה.הריני להמליץ לכל מי שחפץ בעסקת מקרקעין אשר יש בה הגינות והגיון לעבוד עם אינפיניטי ולייצר לעצמו שקט תעשייתי בסבירות גבוהה."

ד"ר דוד רחימא , מומחה ומנתח למחלות אף אוזן וגרון

הנידון: מכתב תודה והערכה אלכסיי מולצ'נוב –
כזכור רכשתי משרד בבניין בסר 3 בקומה 29 . תהליך הרכישה החל אצלי מוקדם יותר שרק התוודעתי לנושא. זה החל בשיחות עם יועצים שונים וממשרדים שונים עד אשר פגשתי/הכרתי את אלכסיי ממשרד אינפיניטי. אלכסיי הוא קודם כל בן אדם, שמשדר אמינות, טוב לב, שמחה ומלא באנרגיות חיוביות, איש מקצוע אמיתי, יועץ נדל"ן נדיר מסוגו ומסתבר שגם חבר יקר. מניסיוני, אלכסיי יודע להקשיב ויודע להרגיע בדרכיו המיוחדות כשצריך. תהליך רכישת נכס הנו תהליך שעלול להיות מלחיץ אך משום מה נראה קל יותר שאלכסיי בסביבה. אני בטוח שאני לא מחדש דבר לגבי אלכסיי אבל חשוב לי שאנשים אחרים העומדים לפני רכישת נכס מסחרי, ידעו שישנם יועצי נדל"ן כמו אלכסיי שיעשו הכל כדי למצוא את הנכס המתאים להם. אני רק יכול לאחל לעצמי עוד עסקאות עם משרדכם.
בברכה ותודה,

רותי קורמן רבינוביץ

אלכסיי יקר,

כבר בפגישה הראשונה במשרדך הבנתי שזה לא משרד תיווך רגיל.הבחנתי שיש כאן גישה אחרת, שאתה קודם כל מתייחס לאדם שמולך ולומד ממנו מה בדיוק הוא מחפש.איתור משרדים שייתנו מענה לצרכים שלנו היה לא פשוט. הצלחת למצוא את המשרדים שיתנו מענה מדויק לדרישות המיוחדות שלנו הן מבחינת אופי המשרדים והן מבחינת הזמן שהוקצב לסגירת העסקה. גם לאחר שנסגרה העסקה, הרגשתי שאתה זמין לשאלות שעלו בתהליך הכניסה למשרדים ושברצון נתת מענה לשאלות אלו.והכל בחיוך ובאהבה ובכיף. תענוג לעבוד עם אנשים כמוך.תודה על הכל.

רותי

יוסי לוי, עו"ד

"לכפיר, אלכסיי וצוות אינפיניטי

לצוות שהוא קודם כל חבר טוב

רציתי להביע את הערכתי הרבה לפועלכם, המלווה ביחס אישי, חם ודואג המלווה בעבודה נמרצת סביב השעון, הכל למען הלקוח, אליו אתם מתייחסים תמיד, כאילו היה היחיד במשרדכם – מי שהכיר אתכם, זכה! תמיד זמינים להתייעצות, ותמיד ראשונים להציע עוד עסקה טובה, מני רבות הנמצאת בארסנל העסקאות הבלתי נדלה שלכם, יישר כוח! צוות שגם מביא עסקה טובה, טווה את כל הקצוות הנדרשות לסגירתה, ולאחר מכן אף דואג כי תתקבל תשואה טובה בגינה על ידי השכרתה – בשיא המקצועיות

מי ייתן ונמשיך לעשות עוד עסקאות בעתיד

באהבה גדולה"

אורן חתוכה, פתרונות כלכליים

אלכסיי היקר וצוות אינפיניטי תודה על הסיוע במציאת משרד במגדלי בסר המתאים לצרכיי. הדרכתכם ומעורבותכם בתהליך הקניה היה מקצועי מאוד ותרם רבות להחלטה מצוינת.יש לי תחושה שנעשה עסקים נוספים בעתיד, ואין ספק שההגינות והמקצועיות שלכם מדברת בעד עצמה ותוביל אליכם גם בעסקה הבאה, יישר כוח !!

 

אילן ארם,רו"ח

לאלכסי וצוות אינפיניטי יועצי נדל"ן

יש לי רק מחמאות לתאר את הייעוץ הליווי ושיתוף הפעולה בינינו.אני מכיר אתכם מזה כ 5 שנים ובכל העסקאות שבוצעו דרככם קיבלתי יעוץ מקצועי ומדויק לגבי ההשקעה בנדל"ן ובנכס הנרכש בפרט. הליווי נמשך בסבלנות גם לאחר שלב הרכישה,תוך כדי השבחה ואף לאחר האכלוס. נעניתי לכל שאלה במקצועיות ובהגינות תוך התחשבות בכל הצדדים הקשורים ולשביעות רצוני המלאה. אני ממליץ עליכם בלב שלם בפני כל מכרי. תודה רבה והמשך שיתוף פעולה פורה.

מירב משען, עו"ד, הדר, משען ושות' משרד עורכי דין ומגשרים

"את כפיר ואלכסיי הכרנו אחרי שעברנו דרך לא מעט מתווכים קודמים. מיד הבנו שכפיר ואלכסיי הם מתווכים מסוג שונה לחלוטין, הם לא רואים מול העיניים עסקה, אלא את האנשים מאחורי העסקה. במשך שלושה חודשים הם ליוו אותנו בסבלנות אין קץ, בחיוך ותוך הבנה מלאה של הצרכים שלנו – עד שמצאו את המשרד המושלם עבורנו. הם המשיכו לעמוד לצידנו ולסייע לנו בכל עניין, מקטן עד גדול, מול הבעלים של המשרד ומול הנהלת הבניין – עד שנחתם הסכם השכירות וגם לאחר חתימת ההסכם, דאגו להתקשר ולהגיע לבקר, כדי לראות שהכול לשביעות רצוננו. לא יכולנו לבקש לעצמנו פרטנרים טובים ונאמנים יותר לתהליך חיפוש המשרד, הם דאגו להפוך את התהליך לקל, פשוט ונעים ולתת לנו הרגשה שאנחנו לא לבד בסיפור.

אין לנו ספק שגם את המשרד הבא שלנו נאתר באמצעותם!".

 

 

 

גדי סרן, עו"ד אביעד, סרן חברת עורכי דין

"אני מברך את כפיר ששון בפרט ואת חברת אינפיניטי בכלל לרגל השקת אתר האינטרנט החדש.
אני עובד מול כפיר ששון מספר שנים בעסקאות נדל"ן ויכול להעיד על מקצועיותו הרבה ועל אמינותו, חריצותו ונועם הליכותיו.
איתור שני צדדים שמעוניינים להתקשר בעסקה נתונה, הם רק שלב ראשוני ובסיסי בדרך ארוכה ומפותלת עד לקיום עסקה.
מצאתי את כפיר ששון כמי שניחן בתכונות האישיות המתאימות על מנת לזהות את האינטרסים של הצדדים ולסייע להם
לנהל משא ומתן ענייני, להתגבר על מחלוקות ומשברים במהלך המשא ומתן ולהגיע לסיום מוצלח של המו"מ בעסקה."

 

 

 

 

 

 

חגי דודו, משקיע נדל"ן 

"לכבוד  אינפיניטי יועצי נדל"ן
שלום רב, הנדון הבעת תודה והערכה. כפיר ואסף  היקרים, עם סיומה המוצלח של עסקת הרכישה בבסר 4, והעסקה הרביעית איתכם , אני רואה לעצמי חובה נעימה להודות לכם, בשמי ובשם שותפיי, ולהוקיר את עבודתכם המקצועית את השירות האדיב ששותפיי ואני קיבלנו ממכם ,ומעל לכל-את יחסכם האישי יוצא הדופן שזכינו לו במהלך תקופת התיווך.  קיבלנו ממכם שירות למופת: אמינות, דיוק, אחריות למילה הנאמרת הליכות ונימוסים שלא פוגשים במקומתינו ואלה רק חלק מהמאפיינים את אישיותכם  ואת אופן התנהלותכם מול אנשים. כפיר ואסף בין אם בשיחות טלפון, בין אם פגישות – תמיד שמרתם על נועם הליכות, על תרבות הדיבור, תמיד היית קשוב וסבלני ולא חסכת זמן ורצון טוב להשביע את רצוננו. זה מאוד חסר אצלנו בכל תחומי השירות-לכן כל כך חשוב לציין ולהעלות זאת בכתב. לא אגזים אם אומר שממפגש למפגש הצלחת לעורר,  לא רק את התרשמותנו אלא אף, את התרגשותנו. לא כל יום פוגשים אנשים  צעירים, בתחום שוחק, ומגלים בחורים עדיני נפש ומקצוענים  גם יחד. אני מודה לכם  על השקט הנפשי, על המאמץ שהשקעתם להביא אותי לחרות כלכלית בהשקעות במתחם בסר אשר הביאה אותי לחופש מנטלי על ידי השקעות מושכלות של נכסים מניבים ,  ובעיקר על דרך ארץ שלכם-תודה גדולה ויישר כוחך !כפיר ואסף  מאחלים לכם הצלחה ופריחה מקצועית ואישית."

ד"ר דוד פרידמן , משפחת דוד פרידמן בע"מ

"כפיר שלום,

ברצוני להודות לך על העזרה הרבה והטיפול המסור בביצוע עסקת המכירה של היחידה שלי בפרויקט בסר 4.אין ספק כי מעורבותך הייתה חיובית ביותר והפגנת בה התחשבות רבה, מקצועיות ואמינות בלתי רגילים. כמו כן, ברצוני לציין במיוחד את אישיותך הנעימה והיחס האנושי שתרמו לאווירה טובה ועניינית. כל אלה היוו גורם מרכזי בביצוע העסקה בצורה יעילה ומהירה. אני מאחל לך המשך עשייה פורייה ולאור ניסיוני אני בטוח שתצליח גם בהמשך פעילותך. בברכה."

אבי חכם, א.א חשבונאים יועצי מס

"לכפיר ואסף וצוות אינפיניטי היקרים

ברצוני להביע את תודתי והערכתי הרבה אליכם , בזכותכם עברתי ממשרד ששכרתי בבית נח ליעוץ מס והנה"ח.למשרד שבבעלותי במגדלי בסר 1 המפוארים וזאת לאחר שנה שלמה שליוויתם אותי במקצועיות ובסבלנות.כמובן, לאור ההצלחה המשכנו לעסקאות נוספות במגדלי בסר 3 ושם גם ליוויתם אותי ואת שותפיי בצורה מקצועית וכן תוך ייעוץ להשגת תשואה מקסימלית בהמשך. בניגוד למתווכים רבים אחרים, אתם מלווים גם הרבה זמן אחרי ביצוע העסקה להשגת תשואות מקסימליות וכן תופרים את העסקה במקצועיות לפי צרכי הלקוח. בשל כך מתוקף תפקידי כיועץ עסקי המלצתי עליכם וכל הלקוחות שהפניתי היו מרוצים מהעסקאות שביצעו דרכיכם.

תודה  רבה ובהצלחה בהמשך "

נעמי אסיא, משרד עורכי דין נעמי אסיא ושות'

"משרדנו עובד עם כפיר ששון השלוש שנים האחרונות נהנינו מאד מיחס מקצועי מסירות שירות מעולה והעיקר סגירת עסקאות ממליצה עליו בחום רב."

תומר אהרון, חברת אבא אדמה השקעות

"לאלכסיי ולכל צוות אינפיניטי- אנחנו רוצים להגיד תודה!

אלכסיי ליווה אותנו בהליך רכישת משרד ודאג לעדכן אותנו בכל התפתחות, להיות גמיש כשצריך, הפגין מקצועיות והכרה בקיאה של הבניין והאזור ברמה שכנראה אף אחר לא יכול לספק וייעץ לנו בכל מה שקשור למעטפת העסקה.אנו בטוחים שנשתמש בשירותים של אלכסיי ואינפיניטי גם בעסקאות הבאות.

המון תודה!